Menu

Menu

Nasze sukcesy

Rok szkolny 2008/2009

III m. w konkursie plastycznym pod patronatem prezydenta miasta "Czytam, słucham, rozumiem, przedstawiam" zajęła Marta M.

II m. sztafety dziewcząt w mieście

I m. sztafety chłopców w mieście

II m. sztafety dziewcząt w rejonie

I m. sztafety chłopców w rejonie

V m. sztafety chłopców w finale wojewódzkim

II m. w rejonowym Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych

II m. chłopców w miejskich rozgrywkach mini piłki ręczne

VI m. dziewcząt w miejskich rozgrywkach mini piłki ręczne

III m. drużyny dziewcząt w miejskim finale Mini Koszykówi

III m. w konkursie plastycznym na "Kartkę bożonarodzeniową" w klasach I - III zajęła Monika Mąkosa

I m. w konkursie plastycznym na "Kartkę bożonarodzeniową" w klasach IV - VI zajęła Aleksnadra P.

I m. w miejskim konkursie na "Świąteczne Anioły" zdobył Leszek Lacheta

Wyróżnienie w miejskim konkursie recytatorkim zdobył Maciej Cmok

I m. w miejskim konkursie wiedzy "Omnibus" zdobył Dominik Borys

II m. w miejskim konkursie ortografii na "Mistrza Ortografii" zdobył Dominik Borys

II m. w miejskim konkursie ortograficznym "Corrida, czyli walka z bykami" zajęła Marta W.

Wyróżnienie w miejskim konkursie recytatorskim "O Laur Zielonej Róży" zdobyła Aleksandra Ż.

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR

I m. drużyny dziewcząt  w tenisie stołowym na szczeblu miejskim

II m. drużyny chłopców w tenisie stołowym na szczeblu miejskim

I m. drużyny dziewcząt  w tenisie stołowym na szczeblu rejonowym

III m. drużyny chłopców  w tenisie stołowym na szczeblu rejonowym

IX m. drużyny dziewcząt  w tenisie stołowym na szczeblu wojewódzkim

III m. drużyny dziewcząt w miejskich zawodach pływackich

III m. drużyny chłopcóww miejskich zawodach pływackich

II m. drużyny dziewcząt w miejskich zawodach w gimnastyce sportowej

II m. drużyny chłopców w miejskich zawodach w gimnastyce sportowej

V m. w mieście dryżyny dziewcząt w mini siatkówce

VII m. w mieście dryżyny chłopców w mini siatkówce

VI m. w mieście dryżyny dziewcząt w siatkówce plażowej

VII m. w mieście dryżyny chłopców w siatkówce plażowej

VI m. w mieście dryżyny dziewcząt w badmintonie

II m. w mieście dryżyny chłopców w badmintonie

IV m. w mieście drużyny dziewcząt w szachach

V m. w mieście drużyny chłopców w szachach

II m. w mieście drużyny dziewcząt w Mistrzostwach Rudy Śląskej w Biegach Przełajowych

II m. w mieście drużyny chłopców w Mistrzostwach Rudy Śląskej w Biegach Przełajowych

II m. w mieście drużyny dziewcząt w tenisie ziemnym

VI m. w mieście drużyny chłopców w tenisie ziemnym

II m. w mieście drużyny dziewcząt w Czwórboju Lekkoatletycznym

I m. w mieście drużyny chłopców w Czwórboju Lekkoatletycznym

II m. w rejonie drużyny dziewcząt w Czwórboju Lekkoatletycznym

I m. w rejonie drużyny chłopców w Czwórboju Lekkoatletycznym

VI m. w województwie drużyny chłopców w Czwórboju Lekkoatletycznym

I m. w mieście drużyny dziewcząt w XXI Lekkoatletycznych Igrzyskach Sportowych

I m. w mieście drużyny chłopców w XXI Lekkoatletycznych Igrzyskach Sportowych

II m. w mieście drużyny dziewcząt we współzawodnictwie szkół podstawowych

I m. w mieście drużyny chłopców we współzawodnictwie szkół podstawowych

I m. w konkursie miejskim "Ruda Śląska - moje miasto" w kategorii klas IV-VI zajęła Aleksnadra P.

III m. w konkursie miejskim "Ruda Śląska - moje miasto" w kategorii klas I-III zajęła Laura Jaworek

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Sportowa nr 15 z Klasami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków
    41-706 Ruda Śląska
    ul. Energetyków 15
  • 32 340-83-03

Galeria zdjęć