Menu

Menu

 • Wzorowa łazienka

  Wzorowa łazienka - Obrazek 1
  Nasza szkoła bierze udział w konkursie "Wzorowa łazienka" gdzie nagrodą jest remont szkolnej łazienki. Zachęcamy do codziennego oddawania głosów na naszą szkołę. link do głosowania:
 • 2 listopada

  UWAGA!!!
  Prosimy rodziców, którzy oboje pracują o zdeklarowanie, czy w dniu

   2 listopada 2018 potrzebna jest opieka nad dzieckiem na terenie szkoły. Świetlica będzie czynna od godz. 8.00 do 14.00.

  W tym dniu nie będzie obiadu.             Prosimy o zwrot deklaracji do dnia  29.10.2018.

  Więcej w zakładce ŚWIETLICA

 • Się gra, się ma

  Się gra, się ma - Obrazek 1
  Nasza świetlica szkolna bierze udział w konkursie " SIĘ GRA , SIĘ MA"  Mamy szansę wygrać SALĘ GIER lub gry na wyposażenie świetlicy. Codziennie można oddać jeden głos z jednego urządzenia mobilnego. Zachęcamy do codziennego oddawania głosów na naszą świetlicę.
  Link do głosowania :
   
 • Lekcja w terenie

  Lekcje w terenie są dla uczniów najbardziej  atrakcyjną formą uczenia się, dlatego12 października jak co roku uczniowie klas szóstych w ramach Dni Otwartych wybrali się do oczyszczalni ścieków ,,Halemba", gdzie zapoznali się z infrastrukturą tego przedsiębiorstwa. Pracownicy PWIK wyjaśnili im, na czym polega nowoczesny proces oczyszczania ścieków oraz pokazali co robią, aby ich działania były ekologiczne. Uczniowie z dużym zaangażowaniem poznawali poszczególne etapy skomplikowanego procesu oczyszczania wody i przekonali się, że do oczyszczalni trafiają ścieki, a opuszcza ją niemal idealnie czysta woda. Dla wielu była to pierwsza wizyta w takim miejscu i ciekawe doświadczenie.

  Lekcja w terenie - Obrazek 1Lekcja w terenie - Obrazek 2

   

  Lekcja w terenie - Obrazek 3

  Lekcja w terenie - Obrazek 4

 • W dniu 04.10.2018 w naszej szkole odbyło się spotkanie z policjantami dla dzieci z świetlicy oraz klasy Ia, Ib i Ic.  Dzieci mogły zaznajomić się z tematem bezpiecznej drogi do szkoły oraz bezpieczeństwa na co dzień.

   - Obrazek 1 - Obrazek 2

   - Obrazek 3

 •